Merdan Yanardağ’dan kendisini hedef alan Osman Gökçek’e: Başka kapıya

Melih Gökçek’in oğlu Osman Gökçek’in TELE1 canlı yayınında ‘FETÖ’ bağlantılarıyla ilgili bazı iddialar ortaya atıldı. Bu yayının ardından Osman Gökçek TELE1 Genel Yayın Yönetmeni Merdan Yanardağ’ı hedef aldı.

Daha sonra Merdan Yanardağ, “Osman Gökçek, senin bilgin, görgün, birikimin, müktesebatın benimle tartışmaya yetmez. Ben kimseye aşağılamak veya küçük görmekten yana değilim ama bizim yurtseverliğimizi sakın tartışmaya kalkmayın. Bu ülkede kontrgerillanın, NATO’nun, Amerika’nın çocukları bizim yurtseverliğimizi sorgulayamaz” yanıtını verdi.

Yanardağ ayrıca şunları söyledi: “Biz Amerikan 6. Filosu’na karşı ‘Bağımsız Türkiye’ sloganıyla yürürken senin ağabeylerin 6. Filo önünde secde ettiler. Kimse bizim yurtseverliğimizi sorgulamasın. Önce baban parsel parsel sattığı Ankara’nın hesabını versin. Osman Gökçek sen benim muhatabım değilsin, hadi sen başka kapıya.”

Osman Gökçek Twitter hesabında yaptığı paylaşımda “Merdan Yanardağ ekrana çıkıp hakkımda konuşma cesaretin varsa karşıma çıkıp konuşacaksın. Biraz önce Merdan Yanardağ’ı cep telefonundan arayıp teröristbaşı Abdullah Öcalan’a filozof dediğini ve bu hainliğini ekranda yüzüne haykırmak istediğimi söyledim ancak beni yayına bağlama cesaretini gösteremedi bunların nasıl korkak insanlar olduğunu aziz milletimizin takdirine bırakıyorum” dedi.

Merdan Yanardağ ise “Fetullah Gülen’e övgüler düzen sen ve Ankara’yı parsel parsel sattığı söylenen baban bütün bunların hesabını verecek, hadi başka kapıya” dedi. Bunun üzerine Osman Gökçek telefonu kapattı. (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x